529 BROWN ANTIQUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 529 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 1 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3250kg |
| Block | 529 |
| Color | BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 332cm / 131inch |
| Height | 172cm / 68inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2980kg |